Ekipa Redberet Airsoft istnieje od 2008 roku, od tego czasu zrzesza ponad 30 członków. Umundurowanie mieszane, organizujemy scenariusze głównie leśne. Nie reprezentujemy konkretnej jednostki oraz nie zajmujemy się rekonstrukcją historyczną.

Ekipa Redberet Airsoft nie jest związana i połączona z żadną działalnością gospodarczą w charakterze reprezentacyjnym czy sponsorskim.
Członkowie grupy działają niezależnie i każdy z nas indywidualnie może reprezentować dowolną działalność, mimo to jako grupa stanowimy jedność.

Redberet Airsoft na facebook'u

Szukaj w archiwum

Przeszukaj BLOGA

PostHeaderIcon Zaproszenie na KINAGO III Góra Kalwaria (2009-10-04)

Skontaktowałem się dziś z team'em  Population Controlers z Góry Kalwarii i dostaliśmy zaproszenie na organizowaną, darmową strzelankę "KINAGO episode III". 
Panowie strzelają się już kilka lat, więc można się by było się coś od nich nauczyć, a głównie fajnie postrzelać. 
Generalnie teamy z GK, Warka i okolice.
Data 04.10.09 miejsce Linin "5"(MONTE KALWARIA2)
Więcej info tutaj

Kto by się pisał?

6 komentarze :

Unknown pisze...

Niedziela. Rano. GK. Jestem za ;]

Lukasz pisze...

Chyba nie po tym co widzieliśmy dzisiaj! He He!

Unknown pisze...

No raczej nie, chociaz mam wrażenie, że te dziury w ścianach i przestrzelone butelczyny to raczej śrut ;)

Lukasz pisze...

Hmmm... ja tam śrutu nie widziałem! ...A kulek było w cholerę! Sam nie będę jechał zresztą... :)

Anonimowy pisze...

witam dras z tej strony z ekipy PC Góra Kalwaria - my na poligone na ktorym wy sie strzelacie od dawna sie nei bawimy wiec jakie kolwiek dziury sa spowodowane strzalami z wiatruwek a pobite butelki na czersku jak o nie chodzi to sprawa wiatrowkazy jak ta mozna ich nazwac po prostu zbieraja je i tluka dla zabawy dla nas jest to tez uciazliwe po za tym zadan replika asg przy uzywaniu zwyklych kulek butelki nie zniszczy tu nie ma obaw strzelamy sie od ponad 8 lat wprowadzamy zasady i ograniczenia mocy zeby zwiekszyc bezpieczenstwo...ale wybor nalerzy do was a zabawa prezentuje sie kozacko (a na czersk mamy ograniczeneni 350 fps cqb) takze pod dyskusje i zapraszamy do wpisow jak wpadacie w te rejony mozecie podlapac kontakt i w przyszlosci strzelac sie w liczniejszej ekipie pzdr

Lukasz pisze...

Dzięki za informacje! Pogadam z chłopakami i coś ustalimy. Dam znać!

Publikowanie komentarza