Ekipa Redberet Airsoft istnieje od 2008 roku, od tego czasu zrzesza ponad 30 członków. Umundurowanie mieszane, organizujemy scenariusze głównie leśne. Nie reprezentujemy konkretnej jednostki oraz nie zajmujemy się rekonstrukcją historyczną.

Ekipa Redberet Airsoft nie jest związana i połączona z żadną działalnością gospodarczą w charakterze reprezentacyjnym czy sponsorskim.
Członkowie grupy działają niezależnie i każdy z nas indywidualnie może reprezentować dowolną działalność, mimo to jako grupa stanowimy jedność.

Redberet Airsoft na facebook'u

Szukaj w archiwum

Przeszukaj BLOGA

PostHeaderIcon REDBERET EL DUCZE (2011-11-13)


Redberet Airsoft ma zaszczyt zaprosić na strzelankę EL DUCZE W HOTELU odbywającą sie na terenie opuszczonego hotelu oraz teranie mu przyległym w miejsco- wości Zaręby koło Warszawy.
Spotykamy się na miejscu o godzinie 9.30 i o 10.00 zaczynamy walkę.


Trwają wojny narkotykowe. Jednym z największych przywódców karteli narkotykowych w Ameryce Łacińskiej jest EL DUCZE bezwzględny i podstępny bossss. Ukrywał się on na terenie Meksyku. Tu też wpadł w pułapkę zastawioną przez Agencję Anty Narkotykową i FBI. Po aresztowaniu EL DUCZE przewieziono do Twierdzy w Panamie.Twierdza był to stary opuszczony hotel położony w niedostępnej dżungli.Twierdza pilnowana jest dzień i noc przez jednostki specjalne USA. O miejscu przetrzymywania swojego bossa dowiedzieli się jego kompanieros i szykują się do odbicia, w tym celu wyznaczyli nagrodę za odbicie szefa. Nagroda ta ściągnęła najlepszych najemników na świecie.

Jadąc od Warszawy przez Janki lub Piaseczno jedziemy do Tarczyna w Tarczynie jedziemy w ulicę 1-go Maja następnie dalej na miejscowość Marianki( 876 na mapie )następnie za Mariankami skręcamy w prawo i prosto tą drogą dojedziemy do miejscowości Zaręby i tu po lewej stronie drogi,miejscowości na samym początku jest ten teren.ZADANIA DLA US SPECIAL FORCES

faza pierwsza czas do 30 minut
  • zabezpieczenie punktu obserwacyjno-łącznościowego maksymalnie długa obrona i nie danie się zaskoczyć najemnikom. Obrońcy mogą tylko bronić się w promieniu 15 metrów. w punkcie przebywa tylko 5 do 6 ludzi.
  • w razie wykrycia najemników wzywają oni pomoc z hotelu


faza druga czas do upływu pełnej godziny
  • obrona hotelu przed odbiciem

ZADANIA DLA NAJEMNIKÓW 

faza pierwsza czas do 30 minut
  • rozpoznanie terenu i zlokalizowanie punktu obserwacyjno-łącznościowego USSF
  • przejęcie go i zabezpieczenie tereny przyległego


faza druga czas do 30 minut
  • dotarcie do hotelu zlokalizowanie wejścia i odbicie EL DUCZE 

Czas trwania rozgrywki to 60 minut podzielone na 2 x 30 
  • nie ma limito replik
  • nie używamy pirotechniki tylko dymy
  • okulary ochronne,czerwona szmata - obowiązkowa


DOSTAŁEŚ :TO TRUP NIE GADA Z INNYMI ,Z POLA WALKI SCHODZIMY TAK ABY NIE PRZESZKADZAĆ INNYM 
JEŚLI JEST SPRAWA KONTROWERSYJNA TO DLA MIŁEJ ATMOSFERY ZEJDZ I POWIEDZ DOSTAŁEM A RESZTĘ WYJAŚNIMY W PRZERWIE

Więcej szczegółów, lista oraz ewentualne modyfikacje do scenariusza:

0 komentarze :

Publikowanie komentarza